Heycanlı… Canlı Canlı… Evinizdeki Sınıf

Evde Sınıf…!

Öğrenim hayatında, dersi ders sırasında anlamak öğrenmek çok önemlidir. Öğrencilerin ders sırasında tüm dikkati sınıf ortamına ve öğretmene yoğunlaştırması gerekir, ancak bazen dış etkenler(sınıf ortamının rahat olmaması, diğer öğrencilerin gürültü yapması, ortamın çok sıcak ya da çok soğuk olması …) bu dikkati olumsuz etkiler. Bu sistemle, evinde kendisi için ideal olan sınıf ortamını oluşturan öğrenciler, canlı derslerde öğretmenleriyle bire bir iletişim kurma şansına da sahip olur. Ders sırasında çekinmeden sorularını sorar, dersle ilgili düşüncelerini paylaşır, öğretmenleriyle kurduğu iletişim sayesinde özgüven gelişimi olumlu etkilenir.

Sizi Dinliyoruz !!!

Peki canlı dersler nedir? Öğrencilerimizin zaman ve mekân sınırlaması olmadan, alanında uzman eğitim kadrosuyla, öğrenmenin eğlenceli eğitim materyalleriyle desteklendiği evinizdeki sınıf ortamıdır. Öğrencilerimizin öğretmenlerine canlı yayında, anlamadığı yerlerde sorularını yöneltip, öğretmeniyle teyit edebileceği bir platformdur.

Küresel Online İstatistikler

Günlük Canlı Ders Sayısı

Haftalık Canlı Ders Sayısı

Aylık Canlı Ders Sayısı

Yıllık Canlı Ders Sayısı


Mobile Aygıtlarla Uyumlu

Mobil Aygıtlarla...

ders videoları ile herkesten bir adım önde olun.

Ders Çalışmanın

… ve eğlenmenin yeni haliyle buluşun

Başarmak İçin...

…şimdi daha çok vaktiniz var.

  • Mobil Aygıt Erişimi
  • Yeni Öğrenci

Öğrencilerimiz İçin daha iyisi...

Güçlü yazılım ekibimiz, Genç üretken öğretmen kadromuz, deneyimli Rehberlik ve Çözüm Destek  ekiplerimiz ve akademik başarılarını kanıtlamış Eğitim Proğramcılarımız, Türkiyenin her kentinde çalışan Eğitim Danışmanlarımız ile öğrencilerimiz için daha iyisi ne ise, yapacağız….