Her Zaman Güncel…

Nasıl ve Neden Sınav ?

Öğrenim hayatı boyunca her öğrenci birçok sınava tabi olur. Derslerde aktarılan bilgileri öğrenip öğrenmediği, bu bilgileri hangi derecede kullanabildiği sınavlar aracılığıyla ölçülür. Öğrenciler bir üst eğitim kademesine geçerken özellikle başarı durumuna göre yerleştirme işlemleri yapılır. MEB ya da ÖSYM tarafından hazırlanan Türkiye geneli ortak sınavlar öğrencileri her zaman stres altına sokmuştur, bu sınavların zorluk derecesi düşünüldüğünde stres ve kaygı kaçınılmazdır. Öğrencilerin ortak sınavlarda başarıya ulaşmaları ve kaygıdan kurtulmaları için sınav bilincine sahip olmaları gerekir, bu nokta da deneme sınavlarına girilmesi, aralıklı olarak sınava tabi olunması öğrenciler için önemli deneyimler oluşturacaktır.

Kaygılara Ara Verelim !!!

Düzenli olarak deneme sınavlarına katılan öğrenciler kaygılarını kontrol altına almayı, zamanı en doğru şekilde kullanmayı öğrenerek, ortak sınavlarda avantaj sağlayacaklardır.
Sistemimizde Deneme Sınavları
Ölçme ve değerlendirmenin en önemli araçlarından biri olan deneme sınavları, sistemimizde de öğrencinin durumunu değerlendirmek amaçlı kullanılmaktadır. Periyodik aralıklarla öğrencilerimizin akademik başarılarının ve yeterliliklerinin, hazır bulunuşluklarının. kendilerini ölçme ve değerlendirmeye alabileceği bir bölümdür.

Sizde Deneyin

Belirli aralıklarla yapılan deneme sınavları ve her ünite bitiminde yapılan testler ile siz de deneyin….


Mobile Aygıtlarla Uyumlu

Mobil Aygıtlarla...

ders videoları ile herkesten bir adım önde olun.

Ders Çalışmanın

… ve eğlenmenin yeni haliyle buluşun

Başarmak İçin...

…şimdi daha çok vaktiniz var.

  • Deneme Sınavı Katılım Oranı 78%
  • Yaprak Test Katılım Oranı 97%
  • Canlı Ders Yayını Soru Cevaplama Oranı 99%

Sonuç Her Zaman İyi Olsun Diye...

Çalışmak başarmanın yarısından daha çoktur. Şimdi birlikte başaralım.