EKİBİMİZ

Küresel Online’nın çıktığı yolda en büyük destekçisi inovatif düşünen ,yaratıcı ve üretken bireylerden oluşan kadrosudur.

Yönetim

Yönetim kadromuz günümüz teknolojisini eğitim ihtiyaçları ile harmanlayarak eğitimde fırsat eşitliği için çalışan yöneticilerimizden oluşmaktadır

Öğretmenler

Küresel Online’nın eğitim kadrosu,alanında uzman,pedagojik formasyon eğitimi almış genç, dinamik, güler yüzlü eğitimcilerden oluşmaktadır.

Hakkımızda

KÜRESEL ONLİNE, eğitim yayınları sektöründe başarısını kanıtlamış yayıncılık altyapısı olan kurucular tarafından 2010 yılında Ankara’da temeli atılan bir kurumdur. Teknolojiyi, eğitimle buluşturmak için çıktığı yolda bilişim teknolojilerinin tüm imkanlarını eğitime dahil ederek Türkiye’nin her yerinde öğrencileri online eğitim ile tanıştırmak için çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

Küresel Online Kronoloji
Kuresel Online Vizyon

Vizyonumuz

Dijital dünyanın öncü bir eğitim kurumu olarak geleneksel eğitim anlayışına karşı bir alternatif eğitim anlayışını önce ülkemizde daha sonra dünyada geliştirmek.

Kuresel Online Vizyon

Misyonumuz

Öğrenci odaklı yaklaşım ve teknolojiye yön veren güçlü kadrosu ile dijital dünyada sürekli değer yaratarak alternatif bir eğitim anlayışı yaratmak.

Kuresel Online Vizyon

Değerlerimiz

Yeniliğe Açıklık, Öğrenmeyi Öğrenme, Her Yerde Herkese Her Zaman Eğitim

Küresel Online Tanıtım Filmi

Küresel online eğitim sistemini ve nasıl çalıştığını daha iyi anlamak için sizi kısa tanıtım videomuz ile başbaşa bırakıyoruz...