Velilerimizin Dikkatine

  1. Eğitim paketlerimiz sınıf bazında fiyatlandırılmış olup kayıt üyeliği 1 yıl süre ile geçerlidir.
  2. Bir sonraki yıl kayıt yenilemeniz halinde %20 avantajlı indiriminden faydalanabilirsiniz.
  3. Sözleşmelerimiz Küresel Online logolu olup imzalamış olduğunuz kayıt sözleşmesinin bir nüshasını mutlaka danışmanınızdan isteyiniz.
  4. Küresel Online Eğitim Kurumumuzun geliştirmiş olduğu canlı ders, arşiv, soru bankası vb. gibi içeriklerin farklı markalar ile sizlere hizmet veren kurum ve kuruluşların sitelerinde hizmet vermekteler. Her nekadar içerikler Küresel Online tarafından sağlanıyor olsa da ilgili kurum ve kuruluşlar kendi siteleri üzerinden kendi yöntemleri ve sözleşmeleri ile siz değerli velilerimize ulaşmaktadırlar.
  5. Dolayısıyla yukarıda bahsi geçen kurum ve kuruluşların sizlere yaratabilecekleri sıkıntı ve sorunlardan kendileri sorumludur. Küresel Online Eğitim hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.
  6. Küresel Online Eğitim markasının web sayfasındaki her türlü yazılı ve görsel içerikleri Küresel Online markasına ait olup başka siteler tarafından kullanılması ile ilgili haklarımızı saklıdır.
  7. Değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz: Küresel Online Eğitim markasının kötü niyetli kullanıma ilişkin duyumlarınızı ve bilgilerinizi tarafımıza bildirmenizi müşteri memnuniyeti açısından çok önemsiyoruz. İstek, öneri ve şikayetlerinizi belirtmiş olduğumuz 0850 495 05 63 nolu telefon aracılığı ile kurumumuza bildirmenizi rica ediyoruz. Sizlerden bizlere ulaşacak her türlü istek, öneri ve şikayeti titizlikle değerlendirdiğimizi belirtiyor, gelişimimize olan katkılarınızdan dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,

Küresel Online Eğitim Kurumu